Peringkat kumpulan
Khamis 14 Jun: Rusia lwn Arab Saudi (Kumpulan A) - Moscow (Luzhniki), 4 petang
Jumaat 15 Jun: Mesir lwn Uruguay (Kumpulan A) - Ekaterinburg, 1:00
Jumaat 15 Jun: Maghribi lwn Iran (Kumpulan B) - St Petersburg, 4 petang
Jumaat 15 Jun: Portugal lwn Sepanyol (Kumpulan B) - Sochi, 7 malam
Sabtu 16 Jun: Perancis lwn Australia (Kumpulan C) - Kazan, 11 pagi
Sabtu 16 Jun: Argentina lwn Iceland (Kumpulan D) - Moscow (Spartak), 2 petang
Sabtu 16 Jun: Peru lwn Denmark (Kumpulan C) - Saransk, 5 petang
Sabtu 16 Jun: Croatia lwn Nigeria (Kumpulan D) - Kaliningrad, 8 malam
Ahad 17 Jun: Kosta Rika lwn Serbia (Kumpulan E) - Samara, 1 tengah hari
Ahad 17 Jun: Jerman lwn Mexico (Kumpulan F) - Moscow (Luzhniki), 4 petang
Ahad 17 Jun: Brazil lwn Switzerland (Kumpulan E) - Rostov-on-Don, 7 malam
Isnin 18 Jun: Sweden lwn Korea Selatan (Kumpulan F) - Nizhny Novgorod, 1 tengah hari
Isnin 18 Jun: Belgium lwn Panama (Kumpulan G) - Sochi, 4 petang
Isnin 18 Jun: Tunisia lwn England (Kumpulan G) - Volgograd, 7 malam
Selasa 19 Jun: Colombia lwn Jepun (Kumpulan H) - Saransk, 1:00
Selasa 19 Jun: Poland lwn Senegal (Kumpulan H) - Moscow (Spartak), 4 petang
Selasa 19 Jun: Rusia lwn Mesir (Kumpulan A) - St Petersburg, 7 malam
Rabu 20 Jun: Portugal lwn Maghribi (Kumpulan B) - Moscow (Luzhniki), 13:00
Rabu 20 Jun: Uruguay lwn Arab Saudi (Kumpulan A) - Rostov-on-Don, 4 petang
Rabu 20 Jun: Iran lwn Sepanyol (Kumpulan B) - Kazan, 7 malam
Khamis 21 Jun: Denmark lwn Australia (Kumpulan C) - Samara, 13:00
Khamis 21 Jun: Perancis lwn Peru (Kumpulan C) - Ekaterinburg, 4 petang
Khamis 21 Jun: Argentina lwn Croatia (Kumpulan D) - Nizhny Novgorod, 7 malam
Jumaat 22 Jun: Brazil v Costa Rica (Kumpulan E) - St Petersburg, 1:00
Jumaat 22 Jun: Nigeria lwn Iceland (Kumpulan D) - Volgograd, 4 petang
Jumaat 22 Jun: Serbia lwn Switzerland (Kumpulan E) - Kaliningrad, 7 malam
Sabtu 23 Jun: Belgium lwn Tunisia (Kumpulan G) - Moscow (Spartak), 13:00
Sabtu 23 Jun: Korea Selatan lwn Mexico (Kumpulan F) - Rostov-on-Don, 4 petang
Sabtu 23 Jun: Jerman lwn Sweden (Kumpulan F) - Sochi, 7 malam
Ahad 24 Jun: England lwn Panama (Kumpulan G) - Nizhny Novgorod, 1 tengah hari
Ahad 24 Jun: Jepun lwn Senegal (Kumpulan H) - Ekaterinburg, 4 petang
Ahad 24 Jun: Poland v Colombia (Kumpulan H) - Kazan, 7 malam
Isnin 25 Jun: Uruguay lwn Rusia (Kumpulan A) - Samara, 3 petang
Isnin 25 Jun: Arab Saudi lwn Mesir (Kumpulan A) - Volgograd, 3 petang
Isnin 25 Jun: Sepanyol lwn Maghribi (Kumpulan B) - Kaliningrad, 7 malam
Isnin 25 Jun: Iran lwn Portugal (Kumpulan B) - Saransk, 7 malam
Selasa 26 Jun: Denmark lwn Perancis (Kumpulan C) - Moscow (Luzhniki), 3 petang
Selasa 26 Jun: Australia lwn Peru (Kumpulan C) - Sochi, 3 petang
Selasa 26 Jun: Nigeria lwn Argentina (Kumpulan D) - St Petersburg, 7 malam
Selasa 26 Jun: Iceland v Croatia (Kumpulan D) - Rostov-on-Don, 7 malam
Rabu 27 Jun: Korea Selatan lwn Jerman (Kumpulan F) - Kazan, 3 petang
Rabu 27 Jun: Mexico lwn Sweden (Kumpulan F) - Ekaterinburg, 3 petang
Rabu 27 Jun: Serbia lwn Brazil (Kumpulan E) - Moscow (Spartak), 7 malam
Rabu 27 Jun: Switzerland lwn Costa Rica (Kumpulan E) - Nizhny Novgorod, 7 malam
Khamis 28 Jun: Jepun lwn Poland (Kumpulan H) - Volgograd, 3 petang
Khamis 28 Jun: Senegal v Colombia (Kumpulan H) - Samara, 3 petang
Khamis 28 Jun: England lwn Belgium (Kumpulan G) - Kaliningrad, 7 malam
Khamis 28 Jun: Panama v Tunisia (Kumpulan G) - Saransk, 7 malam
DAPATKAN
Jadual perlawanan Piala Dunia 2018: Tarikh dan masa untuk setiap perlawanan16 terakhir
Sabtu 30 Jun: 1C v 2D - Kazan, 3 petang (Perlawanan 50)
Sabtu 30 Jun: 1A v 2B - Sochi, 7 malam (Perlawanan 49)
Ahad 1 Julai: 1B v 2A - Moscow (Luzhniki), 3 petang (Perlawanan 51)
Ahad 1 Julai: 1D v 2C - Nizhny Novgorod, 7 malam (Perlawanan 52)
Isnin 2 Julai: 1E v 2F - Samara, 3 petang (Perlawanan 53)
Isnin 2 Julai: 1G v 2H - Rostov-on-Don, 7 malam (Perlawanan 54)
Selasa 3 Julai: 1F v 2E - St Petersburg 3 petang (Perlawanan 55)
Selasa 3 Julai: 1H v 2G - Moscow (Spartak), 7 malam (Perlawanan 56)
DAPATKAN
Cabutan Piala Dunia: England berada dalam kumpulan dengan Belgium, Panama dan TunisiaSuku akhir
Jumaat 6 Julai: Pertandingan pemenang 49 v Pertandingan pemenang 50 - Nizhny Novgorod, 3 petang (Perlawanan 57)
Jumaat 6 Julai: Pertandingan pemenang 53 v Pertandingan pemenang 54 - Kazan, 7 malam (Perlawanan 58)
Sabtu 7 Julai: Perlawanan pemenang 55 v Pertandingan pemenang 56 - Samara, 3 petang (Perlawanan 60)
Sabtu 7 Julai: Pertandingan pemenang 51 v Pertandingan pemenang 52 - Sochi, 7 malam (Perlawanan 59)
Separuh akhir
Selasa 10 Julai: Perlawanan pemenang 57 v Perlawanan pemenang 58 - St Petersburg, 7 malam
Rabu 11 Julai: Perlawanan pemenang 59 v Perlawanan pemenang 60 - Moscow (Luzhniki), 7 malam
Play-off tempat ketiga
Sabtu 14 Julai: St Petersburg, 3 petang
Akhir
Ahad 15 Julai: Moscow (Luzhniki), 4 petang